یخچال فریزر دو قلو سامسونگ SAMSUNG RZ32M711-RR39M73 آب ریز دار

Twin Refrigerator SAMSUNG RZ32M711-RR39M73

مدل های موجود:
یخچال فریزر دو قلو سامسونگ SAMSUNG RZ32M711-RR39M73 آب ریز دار
تعدد بازدید: ۵/۶۶۲
تاریخ آپدیت قیمت: ۱۳۹۹/۸/۲۴
قیمت:
۳۷/۰۰۰/۰۰۰تومان
وضعیت: موجود است
محاسبه هزینه ارسال اضافه به سبد خرید
یخچال فریزر دو قلو سامسونگ SAMSUNG RZ32M711-RR39M73 آب ریز دار

توضیحات کالا

- یخچال فریزر دو قلو با ظرفیت بالا

- بدون برفک

- کنترل هوشمند و ازراه دور توسط گوشی تبفن همراه

فضای بیشتری در داخل
ظرفیت بزرگ و اندازه مناسب در کابینت

باتوجه به اینکه ظرفیت یخچال بزرگ است در طراحی کابینت آشپزخانه بسیار مناسب می باشد.با داشتن این یخچال مکان لازم برای ذخیره مواد غذایی را خواهید داشت و بسیار راحت میتوانید همه چیز را باب دلخواه منظم در آن سازماندهی کنید،و به سرعت هر چیزی رو که نیاز داشتید میتوانید در یخچال پیدا کنید.

بدون برفک:
تکنولوژی بدون فرفکباعث افزایش گردش هوا برای حفظ دمای ثابت در هر گشه از یخچال میشود و از ایجاد برفک جلوگیری میکند ،همچنین رسیدن به دمای هدف (مورد نظر) را بسیار سریع میکند،دوام سیتم خنک کننده را افزایش مبدهد و مانع از اتلاف انرژی میشود.
هر گوشه ا خنک می شود
همه چیز در اطراف خنک کننده
سیستم جامع خنک کننده به طور پیوسته هر نوسان دما را کنترل می کند و یخچال را به طور یکنواخت از گوشه به گوشه خنک می کند. هوای سرد از طریق دریچه های مختلف در هر سطح قفسه ای ایجاد می شود تا جریان هوای چند جهته ایجاد شود، به طوری که دمای پایدار را حفظ می کند و مواد غذایی تازه تر می شود.
انجماد و خنک کنندگی سریع
قدرت خنک و قدرت فریز
عملکرد خنک کننده سریع ، نوشیدنی ها را خنک می کند و یخ را ایجاد می کند. با لمس یک دکمه، Power Cool به شدت هوای سرد را به یخچال می برد، به طوری که غذا و نوشیدنی ها به سرعت سرد می شود. و Power Freeze عالی است برای انجماد و یا محکم کردن مواد غذایی یخ زده مانند بستنی و ساخت یخ بیشتر.
هماهنگی در طراحی و زیبایی همگام با کابینت آشپزخانه
طراحی تخت و کابینت یک نگاه کاملا هماهنگ را ایجاد می کند که تمام آشپزخانه شما را ارتقا می دهد. این یکپارچه با سطح مبلمان موجود شما سازگار است و جلوی آن صاف نیست، بنابراین شما می توانید درب را آزادانه باز کنید و از یخچال ها استفاده کنید بدون آن که دیواره جانبی را مسدود کنید.
کنترل در هر نقطه
دنگل هوشمند
شامل یک دنگل هوشمند است، بنابراین شما می توانید از هر نقطه در هر زمان با استفاده از یک برنامه * در گوشی هوشمند خود، آنچه را میخواهید انجام دهید و بررسی کنید. شما می توانید حالت های خنک کننده سریع خود را کنترل، نظارت بر درجه حرارت، و دریافت هشدار اگر درب باز باقی مانده است. و حتی خطاهای را تشخیص می دهد، بنابراین شما مجبور نیستید دفترچه راهمنای آن را مطالعه کنید
دقیق و با دوام
DIT
کمپرسور دیجیتال اینورتر به طور خودکار سرعت خود را در پاسخ به تقاضای خنک کننده در 7 سطح تنظیم می کند. بنابراین از انرژی کمتری استفاده می کند، نویز را کاهش می دهد و باعث عدم سایش و پاره شدن برای عملکرد طولانی تر می شود.

تغییرات قیمت

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha