یخچال فریزر بالا پایین SAMSUNG RT64H5321WW سامسونگ 460 لیتر سفید

RT6000H TMF with Bar Handle, 460 L RT64H5321WW

مدل های موجود:
یخچال فریزر بالا پایین SAMSUNG RT64H5321WW سامسونگ 460 لیتر سفید
تعدد بازدید: ۲/۰۰۰
وضعیت: فروش غیر فعال
یخچال فریزر بالا پایین SAMSUNG RT64H5321WW سامسونگ 460 لیتر سفید

توضیحات کالا


یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل RT64H5321WW

RT6000H TMF with Bar Handle, 460 L RT64H5321WW

اطلاعات کلی
مدل RT73H6321WW
نوع محصول یخچال فریزر
شرکت سازنده سامسونگ
کشورسازنده کره
ظرفیت 507 لیتر
رنگ سفید
فروشگاه توزیع کننده بانه پلاس / baneh plus

یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww rt6000h tmf with bar handle, 460 l rt64h5321ww

ضمانت دوام

ضمانت دوام


پشتیبانی شده با 10 سال گارانتی . سامسونگ دوام کمپرسور اینورتر دیجیتالی خود را گارانتی می کند . به جای اینکه به طور مداوم خاموش و روشن شود , این کمرسور بادوام و با بهره وری بالا انرژی همیشه فعال بوده و به صورت اتوماتیک سرعت خود را در واکنش به خنک کنندگی مورد تقاضا در 7 مرحله تنظیم می نماید . نتیجه آن سایش و پارگی کمتر یخچال فریزر برای عملکرد بدون دردسر و طولانی مدت می باشد .
* 10 سال گارانتی به کمپرسور محدود می شود .
خنک سازی هر گوشه به طور مساوی

خنک سازی هر گوشه به طور مساوی در یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww


این یخچال فریزر سامسونگ با خنک سازی هر گوشه از فضای داخلی آن تمامی مواد ذخیره سازی شده را برای مدت طولانی تر به صورت تازه و با طراوت حفظ می نماید . هوای خنک از طریق چندین دریچه به هر قفسه دمیده شده و از بالا تا پایین یخچال فریزر با دمای متعادل خنک می شود .


آسان برای جستجو و پیدا کردن

در حالی که با یخچال فریزر rt6000 نیازی به این کار نخواهید داشت و دسترسی به مواد غذایی برای شما آسانتر از همیشه خواهد بود .


دسترسی به مواد غذایی در یخچال فریزر ها به کنار زدن موانع و مواد جلویی نیاز دارد . در حالی که با یخچال فریزر RT6000 نیازی به این کار نخواهید داشت و دسترسی به مواد غذایی برای شما آسانتر از همیشه خواهد بود .

فضای داخلی عریض تر مواد غذایی را به صورت سازماندهی شده ذخیره می نماید

فضای داخلی عریض تر در یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww مواد غذایی را به صورت سازماندهی شده ذخیره می نماید

درب این یخچال فریزر را باز کنید تا عرض بیشتر داخل آن به نسبت مدل های همتا برای شما آشکار شود . طراحی باریک دیواره های داکت فضای عمیق و قابل استفاده بیشتری را برای سازماندهی مواد به شما ارائه می دهد . از فضای کافی , قابلیت مشاهده و دسترسی آسان در این یخچال فریزر لذت ببرید .سطح رطوبت بهینه طراوت و تازگی را حفظ می نماید

با یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww سطح رطوبت بهینه طراوت و تازگی را حفظ می نماید


با منطقه Moist Fresh میوه ها و سبزیجات خود را برای مدت زمان طولانی تر تازه حفظ کنید . طراحی هوشمندانه این کشو محیطی بهینه سازی شده برای ذخیره سازی مواد غذایی فاسد شدنی به شما ارائه می دهد . کیپ بودن این قفسه از کم شدن رطوبت و از دست دادن آن جلوگیری کرده و دریچه موجود در آن نیز از وجود رطوبت اضافی جلوگیری می نماید .


فیلترهای ضدعفونی کننده هوا را به صورت تمیز حفظ می نماید

یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww فیلترهای ضدعفونی کننده هوا را به صورت تمیز حفظ می نماید


با محافظ ضد باکتریایی , شما می توانید مطمئن باشید که یخچال فریزر شما کاملا تمیز و بهداشتی ست . هوا داخل یخچال با عبور از طریق فیلتر روی فن که همیشه فعال است استریلیزه خواهد شد .

راه حل ذخیره سازی جداگانه

راه حل ذخیره سازی جداگانه با یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww


سبد های ذخیره سازی چندگانه , یک مکان ایده آل برای سازماندهی و ذخیره سازی اقلام مختلف مانند کرم ها و لوازم آرایشی و بهداشتی و خنک نگه داشتن آنها می باشد . این محفظه جداگانه شما لوازم شما را به صورت فوق العاده سازماندهی کرده و این قابلیت را دارد که آن را جدا کرده و به مکان مورد علاقه خود منتقل کنید .


مقاوم به هنگام قطع برق

یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww مقاوم به هنگام قطع برق


وقتی که یک قطع برق اتفاقی رخ می دهد این یخچال فریزر تا حدود 10 ساعت بیشتر از یخچال فریزر های معمولی از مواد غذایی منجمد نگه داری می کند . خنک کننده RT6000 به روز شده از آب شدن یخ مواد منجمد و خراب شدن و هدر رفتن آن ها جلوگیری به عمل می آورد .


طراحی متالیک مناسب برای هر نوع دکور

یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww طراحی متالیک مناسب برای هر نوع دکور


ظاهر زیبا و فوق العاده این یخچال فریزر , محاسن آن را تکمیل کرده است . زیرا این مدل از نظر دوام و ظاهر تست شده و امتحان خود را پس داده است . جنس فلز این یخچال فریزر از موادی ساخته شده که برای تمیز کردن بسیار راحت و آسان است . صفحه نمایش ال ای دی " LED " آبی یخی خارجی و همچنین وجود آب سردکن در میانه ارتفاع آن طرحی یکپارچه و فوق العاده به آن بخشیده است .

با یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww بهتر ببینید , بهتر بیابید

بهتر ببینید , بهتر بیابید
روشنایی ال ای دی " LED " با دوام و دارای بهره وری بالای انرژی یخچال فریزر های RT6000 سامسونگ , باریکتر , روشن تر و بسیار مقرون به صرفه تر از لامپ های معمولی هستند . قرار گرفتن این لامپ ها در قسمت بالای هر دو یخچال و فریزر هر گوشه از فضای داخلی را روشن کرده و پیدا کردن آنچه که می خواهید در داخل آن آسانتر از همیشه است .


با یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww بطری های بزرگ بیشتری را ذخیره کنید

بطری های بزرگ بیشتری را ذخیره کنید
با دسترسی سریع به انواع نوشابه ها نوشیدنی ها تمام اعضای خانواده خود را خوشحال کنید . محفظه بزرگ مخصوص نوشیدنی ها در این یخچال فریزر ذخیره بطری های بزرگ و بلند مانند شیر , آب , آبمیوه و ... را برای شما آسان تر خواهد کرد . قفسه های موجود بر روی درب امکان ذخیره سازی بطری هایی تا 3 لیتر را به شما خواهد داد و و دارای دو ردیف مخصوص نگه داری قوطی های نوشیدنی اضافی می باشد .
ساخت یخ بیشتر به آسانی با یخچال فریزر 460 لیتر سفید سامسونگ مدل rt64h5321ww

ساخت یخ بیشتر به آسانی
یخ ساز این یخچال فریزر به شما امکان می دهد که حجم بیشتر یخ را به آسانی ذخیره نمایید . پیچاندن ساده تنها کاری ست که شما باید برای دسترسی به مکعب های یخی انجام بدهید . این یخچال فریزر ها میزان یخ 2.5 برابر بیشتر از یخچال های معمولی به شما می دهند . حال هر میزان یخی که بخواهید به آسانی ساخته شده و به راحتی ذخیره خواهد شد .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha