یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RSA1ZTMG

samsung refrigerator-Side by Side RSA1ZTMG

مدل های موجود:
یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RSA1ZTMG
تعدد بازدید: ۸/۹۴۵
وضعیت: فروش غیر فعال
یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RSA1ZTMG

توضیحات کالا


ظرفیت خالص
نوع محصول یخچال فریزر
کل 540
یخچال 360
فریزر 180
فروشگاه توزیع کننده بانه پلاس / baneh plus
ابعاد و وزن
ابعاد خالص 912x1,789x734mm
وزن خالص 110 کیلوگرم
ویژگی های خنک کننده
سیستم خنک کننده مونو
بدون برفک بله
چند جریان بله ( فریزر )
ویژگی های یخچال
تعداد کشو های میوه و سبزیجات 2 عدد
کنترل رطوبت خیر
تعداد قفسه ها 5 عدد
قفسه بطری های شیشه ای بله
تعداد قفسه های شیشه ای 5 عدد
ضد نشت خیر
قفسه تاشو خیر
تعداد قفسه های روی درب 4 عدد
محفظه لبنیات 1 عدد
گالن ذخیره سازی درب 2 عدد
جای تخم مرغ بله
نور داخلی 1.6watts x 5ea
ویژگی های فریزر
یخ ساز یخساز اوتوماتیک
تعداد قفسه ها 5 عدد
تعداد قفسه های شیشه ای 5 عدد
نور داخلی (WxEA) 1.6watts x 5ea
تعداد قفسه های روی درب 5 عدد
تعداد قفسه های میوه و سبزیجات 2 عدد
کیفیت فوق العاده بالای فضا بله
آب سردکن خیر
فیلتر آب داخلی خیر
صفحه نمایش و کنترل ال ای دی / LED
دسته میله بلند
سایر ویژگی ها
زنگ هشدار درب بله
مبرد R 600a
عایق سیلیکون بله
سیستم سلامت نانو سیلور خیر
رده
نوع یخچال SBS
کارایی
رده انرژی استار A+
رده استار فریزر 4 استار
کلاس مصرف انرژی A+

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg  samsung refrigerator side by side model : rsa1ztmg


طراحی مینیمالیستی در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg این مدل و سایر مدل های یخچال فریزر های دو قلو و ساید بای ساید را با مارک های اصلی و نازل ترین قیمت ها از بانه پلاس خریداری نمایید

طراحی مینیمالیستی

یخچال فریزر سامسونگ دارای طراحی ساده و در عین حال پیشرفته و کاملا به روز بوده که ظاهری شیک و چشم نواز را به آن می دهد .


از درب کاملا صاف و مسطح با حداقل درز بر روی یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg لذت ببرید .

درب کاملا صاف و مسطح

از درب کاملا صاف و مسطح با حداقل درز بر روی آن لذت ببرید .


آب سردکن بلند در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg یخچال فریزر های ساید بای ساید , دوقلو و معمولی با بهترین ویژگی ها و امکانات و با نازل ترین قیمت ها و مارک های اصلی را از بانه پلاس خریداری کنید .

آب سردکن بلند

آب سردکن و یخ ساز بلند در این یخچای فریزر های سامسونگ به شما امکان می دهد که به سادگی به یخ های نگینی یا خورد شده و یا آب مورد نیاز خود حتی با استفاده از لیوان ها و بطری های بلند دسترسی داشته باشید . این ویژگی , تمیز کردن آب سردکن و یخ ساز را نیز آسانتر می کند .کشو های بزرگ در یخچال و همچنین فریزر به شما امکان می دهد که به آسانی مواد غذایی ذخیره شده در آنها را بیرون آورده و به همان سادگی هم مواد و اقلام بزرگ را در آن ذخیره نمایید

کشو های داخل یخچال و فریزر

کشو های بزرگ در یخچال و همچنین فریزر به شما امکان می دهد که به آسانی مواد غذایی ذخیره شده در آنها را بیرون آورده و به همان سادگی هم مواد و اقلام بزرگ را در آن ذخیره نمایید . تفکیک دو کشو داخل یخچال همانند محفظه های فریزر , به شما امکان می دهد انواع مختلف غذاها را ذخیره سازی کنید , بدون اینکه نگران مخلوط شدن اقلام کوچک باشید .محفظه کوچک در بالای در فریز در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg  به شما امکان می دهد که فضای اضافی کوچکی برای ذخیره سازی در بالای محفظه های خود داشته باشید .

محفظه کوچک در بالا

محفظه کوچک در بالای در فریزر به شما امکان می دهد که فضای اضافی کوچکی برای ذخیره سازی در بالای محفظه های خود داشته باشید .


گزینه w با آب خالص و تصفیه شده brita و سایر امکانات و ویژگی های کامل برای یک یخچال فریزر کامل را در سایت و فروشگاه اینترنتی بانه پلاس جستجو کنید .

گزینه W با آب خالص و تصفیه شده BRITA

خود را با آب فیلتر شده و تصفیه شده , با استفاده از سیستم فیلتر ( تصفیه ) BRITA که در مخزن آب 2 لیتری ذخیره شده است و شامل فضای کارتریج فیلتر از دو فیلتر نصب شده در درب یخچال است , خود را تازه کنید .


قفسه بطری در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg

قفسه بطری

محل مناسب و بهینه برای نگه داری بطری های شیشه ای در این یخچال فریزر سامسونگ تعبیه شده که به صورت کاملا امن شیشه را نگه داشته و بطری نوشیدنی شما همیشه خنک و آماده مصرف خواهد بود .صفحه نمایش ال ای دی لاین دکو در یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg / یخچال فریزر های ساید , دو قلو و معمولی با بهترین کیفیت , بهترین امکانات و معروف ترین رند ها را از بانه پلاس بخواهید .

صفحه نمایش ال ای دی لاین دکو

پنل حرفه ای ال ای دی با دکو لاین نقره ای فوق العاده , یک صفحه نمایش با وضوح و قابلیت خوانده شدن آسان که ظاهر یخچال فریزر شما را هم بهبود می بخشد به شما ارائه می دهد .


بدون باز کردن درب یخچال فریزر که موجب اتلاف انرژی غیر ضروری از طریق نشت گاز هوای سرد از محفظه یخچال می شود , شما می توانید به آسانی به تنقلات و نوشیدنی ها که بر روی درب یخچال جاسازی شده اند با کشیدن درب کوچکی که بر روی یخچال است دسترسی داشته باشید . یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg

دسترسی آسان

بدون باز کردن درب یخچال فریزر که موجب اتلاف انرژی غیر ضروری از طریق نشت گاز هوای سرد از محفظه یخچال می شود , شما می توانید به آسانی به تنقلات و نوشیدنی ها که بر روی درب یخچال جاسازی شده اند با کشیدن درب کوچکی که بر روی یخچال است دسترسی داشته باشید .
با خرید یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg از بانه پلاس از فضای کافی برای ذخیره سازی مواد غذایی مانند گوشت , مواد غذایی منجمد , میوه ها و سبزیجات , برای کل اعضای خانواده و مهمانی که در نظر دارید , لذت ببرید .

ظرفیت

از فضای کافی برای ذخیره سازی مواد غذایی مانند گوشت , مواد غذایی منجمد , میوه ها و سبزیجات , برای کل اعضای خانواده و مهمانی که در نظر دارید , لذت ببرید .اگر شما از مواد غذایی گرانبهای خود که داخل جعبه های کوچک بسته بندی شده اند و به آسانی خراب می شوند و یا به تماس بیشتر با هوای سرد نیاز دارند , جعبه اغذیه در یخچال فریز ساید بای ساید rsa1ztmg سامسونگ , مکان مناسبی برای ذخیره سازی این اقلام خواهد بود .

جعبه اغذیه

اگر شما از مواد غذایی گرانبهای خود که داخل جعبه های کوچک بسته بندی شده اند و به آسانی خراب می شوند و یا به تماس بیشتر با هوای سرد نیاز دارند , جعبه اغذیه در یخچال فریز ساید بای ساید RSA1ZTMG سامسونگ , مکان مناسبی برای ذخیره سازی این اقلام خواهد بود .
- در بهترین وضعیت ممکن نگه داری می شوند . به هم نمی چسبند - تشخیص آنها از هم دیگر را آسان می کند . بر روی آنها یخ درست نمی کند .

تکنولوژی بدون فراست
- در بهترین وضعیت ممکن نگه داری می شوند . به هم نمی چسبند - تشخیص آنها از هم دیگر را آسان می کند . بر روی آنها یخ درست نمی کند .


با استفاده از ال ای دی شیک و با دوام هر دو یخچال و فریزر روشن خواهد شد و به این ترتیب اقلام داخل آنها به آسانی پیدا خواهند شد .

روشنایی ال ای دی سفید
با استفاده از ال ای دی شیک و با دوام هر دو یخچال و فریزر روشن خواهد شد و به این ترتیب اقلام داخل آنها به آسانی پیدا خواهند شد .


با ویژگی های فنی یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg تفاوت را احساس کنید .

کاربرد فوق العاده
با ویژگی های فنی ابن یخچال فریزر تفاوت را احساس کنید .


یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rsa1ztmg هوای خنک از طریق رسانگر های متعدد در هر سطح از قفسه , برای حفظ دمای مطلوب در داخل یخچال , جریان خواهد کرد

چند جریان ( جریان چندگانه )
هوای خنک از طریق رسانگر های متعدد در هر سطح از قفسه , برای حفظ دمای مطلوب در داخل یخچال , جریان خواهد کرد . این ویژگی موجب می شود یخچال فریزر شما مواد غذایی را برای مدت طولانی به صورت سالم و تازه نگه داری کند .
با یخچال فریزر ساید بای ساید ساده و فوق العاده rsa1ztmg سامسونگ , آشپزخانه شما همیشه مرتب و زیبا به نظر می رسد . نمای جلوی ساده این یخچال فریزر با لولا های پوشیده شده , ظاهر یکپارچه به یخچال فریزر داده و فضای آشپزخانه را شیک و شسته رفته می نماید .

ظاهری کاملا ساده و بدون لولا
با یخچال فریزر ساید بای ساید ساده و فوق العاده RSA1zTMG سامسونگ , آشپزخانه شما همیشه مرتب و زیبا به نظر می رسد . نمای جلوی ساده این یخچال فریزر با لولا های پوشیده شده , ظاهر یکپارچه به یخچال فریزر داده و فضای آشپزخانه را شیک و شسته رفته می نماید .
تغییرات قیمت

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha