راهنمای ارسال

کالاها در بانه پلاس به دو شکل ارسال میشود:

1- کالاهای کم حجم و ریز که اکثرا بعد  از واریز کل وجه آن به صورت کامل به وسیله پست ارسال می گردد ، هزینه ارسال کالا نامشخص بوده تا زمانی که تحویل  پست داده میشود . بعد از مشخص شدن هزینه ارسال وجه کالا و هزینه ارسال واریز شده و کالا ارسال خواهد شد .

2- بیشتر کالاها با پیک خصوصی برای مشتریان ارسال خواهد شد ، روال کار به این صورت می باشد که بعد از انتخاب کالا و تائید نهایی آن جهت مشخص شدن هزینه ارسال باید با فروشگاه تماس حاصل کرده و راهنماییهای لازم را از همکاران بگیرید.

در اینجا توضیح مختصری برای نحوه محاسبه هزینه ارسال کالاها یی که به صورت پیک خصوصی ارسال خواهد شد را برای شما بیان میکنیم.

 

هزینه ارسال تابع سه شرط زیر میباشد:

1- حجم کالا

2- مسافت شهر مورد نظر از بانه

3- قیمت کالای خریداری شده

 

- حجم کالا : هر اندازه حجم کالا بزرگتر باشد هزینه ارسال آن بیشتر خواهد بود ، یعنی دو کالا با قیمت های یکسان ولی با حجم های متفاوت یک هزینه ارسال ندارند،

 

- مسافت شهر مقصد از بانه : هزینه ارسال یک کالا برای شهرهای مختلف متفاوت میباشد ، به دلیل ارسال کالا از بانه ,  فاصله شهر مورد نظر از بانه محاسبه خواهد شد .

 

- قیمت کالای خریداری شده : هر اندازه قیمت کالای خریداری شده بالاتر باشد هزینه ارسال آن هم بالاتر خواهد بود ، یعنی دو کالا با حجم و مقصد یکسان دارای هزینه حمل برابر نمی باشند ، به عنوان مثال هزینه ارسال یک 55 اینچ با قیمت 2.000.000 تومان با هزینه ارسال یک عدد 55 اینچ با قیمت 8.000.000 تومان برابر نیست ، این قاعده برای کل شهرها صادق می باشد .

 

ارسال کالا با پیک خصوصی: به جرات میتوان گفت فروشگاه آنلاین بانه پلاس مناسبترین نحوه ارسال را جهت آسودگی خاطر مشتریان خود برگزیده است ، یعنی در مورد کالاهای که با پیک خصوصی ارسال میشود فقط هزینه ارسال کالا تا شهر مورد نظر دریافت شده و مبلغ کالا را بعد از دریافت کالا به پیک پرداخت خواهید کرد ، در صورت وجود کوچکترین مشکل شما میتوانید کالا را تحویل نگرفته و آن را عودت داده و با همان هزینه ارسال , مجددا کالای دیگری برای شما ارسال خواهد شد.

 

تا زمانی که هزینه ارسال به حساب فروشگاه واریز نشده باشد فاکتور نهایی نشده و مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد.

 

شما میتوانید هزینه ارسال را به 3 روش پرداخت نمایید:

1- سفارش خود را در سایت ثبت کرده و هزینه ارسال را پرداخت کنید .(جهت توضیحات بیشتر میتوانید به صفحه راهنمای خرید مراجعه کنید)،مبالغ پیش فرض برای هزینه ارسال برای کالاهایی که با پیک خصوصی ارسال میشود 250.000 هزرا تومان و برای کالاهای که با پست پیشتاز ارسال میشود 100.000 هزار تومان میباشد.در صورتی که مبلغ واریزی با مبلغ مورد نظر مغایرت داشته باشد بعد از هماهنگی همکاران قسمت فروش بروی فاکتور ارسال شده اعمال خواهد شد.که در این صورت همکاران ما در زودترین زمان ممکن جهت هماهنگی برای ارسال با شما تماس خواهند گرفت.
 

1-سفارش خود را در سایت ثبت کرده و هزینه ارسال را پرداخت کنید .(جهت توضیحات بیشتر میتوانید به صفحه راهنمای خرید مراجعه کنید)

2- در روش دوم بعد از انتخاب کالای مورد نظرتان و هماهنگی با همکاران ما و مشخص شدن مبلع هزینه ارسال ،از طریق درگاه پرداخت اینترنتی که روی سایت فعال می باشد مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.(جهت توضیحات بیشتر میتوانید به صفحه راهنمای خرید مراجعه کنید)
 

 از طریق درگاه پرداخت اینترنتی که روی سایت فعال می باشد مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.
 

3- در روش سوم شماره کارت و یا شماره حساب های فروشگاه برای شما راسال خواهد شد و شما بعد از تایید نهایی هزینه ارسال را انتقال خواهید داد.

 

شماره کارت های فروشگاه آنلاین بانه پلاس جهت واریز پبش پرداخت:

6037-9973-4366-4422  بانک ملی 

6037-7016-6233-9685  بانک کشاورزی

6037-6974-1807-6805  بانک صادرات

به نام هوشیاررشیدپور

- ارسال کالاها در فروشگاه بانه پلاس در سریع ترین زمان ممکن میباشد یعنی به غیر موارد استثنایی در صورتی که کالا در انبار موجود باشد برای تهران و شهرهای در مسیر آن و شهرهای نزدیک یک شبانه روز میباشد،و برای شهرهای دورتر  نهایتا  دو تا سه شبانه روز کاری میباشد.