راهنمای خرید از بانه پلاس

قبل از هر چیز،از اینکه بانه پلاس را برای خرید انتخاب نموده اید بسیار متشکریم و امیدواریم بتوانیم خواسته های شما را برآورده نماییم .

در این مطلب شما را برای استفاده و خرید آسان از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس راهنمایی خواهیم کرد .
پیش از هر چیز لازم به ذکر است که مرکز فعالیت فروشگاه بانه پلاس در شهر بانه است و امکان ارسال کالا به تمام نقاط کشور را دارد .

کالاهای کوچک با پست ارسال شده و کالاهای بزرگ مانند ال ای دی , کولر گازی و ... به صورت ضمانتی ( ضمانت سلامت و اصالت ) و با پیک به درب منزل شما ارسال خواهد شد که در این صورت تنها هزینه پیک از مشتری دریافت شده و مبلغ کالا درب منزل پس از تست کامل کالا از جانب پیک و اطمینان مشتری از سلامت و اصالت کالا به پیک پرداخت خواهد شد . در صورت مشاهده هر گونه عیب و یا شک نسبت به اصالت کالا مشتری این امتیاز را خواهد داشت که کالا را تحویل نگرفته و با همان پیک پس بفرستد .  مدت زمان تحویل کالا به چند فاکتور وابسته است اما در حالت عادی بسته به مسافت از یک روز ( برای تهران , تبریز و ... ) حداکثر تا سه روز ( برای مشهد , اصفهان و ... ) طول می کشد .

هزینه حمل کالاهایی که با پیک ارسال می شود :

هزینه حمل کالا به عواملی مانند مسافت تا مقصد , قیمت کالا ( که به دلیل حمل کالا به صورت ضمانتی , پیک مبلغ کالای شما را به بانه پلاس پرداخت می کند و مسنولیت کالا را تا زمانی که شما آن را تحویل می گیرید به عهده می گیرد , هر چه قیمت کالا بالاتر باشد هزینه حمل ضمانتی آن نیز بالاتر خواهد بود ) و ... بستگی دارد و برای اطمینان از هزینه حمل کالای مورد نظر تا شهر خود با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید .

شما می توانید به صورت تلفنی خرید خود را قطعی کنید که در این صورت همکاران ما شماره کارت فروشگاه را به شما اعلام خواهند کرد  و یا میتوانید از صفحه ( شماره حساب) شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه را یاداشت نموده و هزینه حمل را پرداخت نمایید که بعد از واریز هزینه حمل آدرس و مشخصات را به همکاران ما اعلام نموده  و یا از طریق تلگرام و یا واتساپ فروشگاه ارسال نمایید،  بعد از بررسی مجدد فاکتور در اولین فرصت  ارسال کالای شما انجام خواهد شد .

برآورد هزینه حمل:

همانطور که گفته شد هزینه حمل به چندین عامل بستگی دارد ولی فروشگاه بانه پلاس برای اولین بار این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید هزینه حمل کالاها را به صورت تقریبی به دست بیاورید