چگونگی تمیز کردن لوازم خانگی استیل

چگونگی تمیز کردن لوازم خانگی استیل

۱۳۹۳/۱۲/۲۸ ۹۱۵۹ بازدید نویسنده:بختیار رشیدپور ۰ نظر

اگر شما لوازم خانگی استیل در منزل داشته باشید می دانید که سالها با کیفیت باقی می ماند . کالاهای استیل ضد زنگ بوده و به ندرت پیش می آید که خراب شوند . اما نمی توان به یاد آورد که به لباس شویی , ظرفشویی , یخچال فریزر و یا اجاق گاز استیل دست بزنید و یا بر روی آن چند قطره آب بپاشید و جای آن باقی نمانده باشد . وای از کالاهای استیل ...

امروزه مواد پاک کننده شیمیایی قوی در بازار وجود دارند که ادعا می کنند زیبایی لوازم استیل ما را باز می گردانند . این مواد شیمیایی که دارای برچسب های قیمت بالایی نیز هستند خود برای سلامتی مضر بوده و بسیار آسیب رسان هستند . آیا واقعا می خواهید کودک نوپای شما به لوازم خانگی که سطح آن پوشیده از مواد شیمیایی است دست بزند ؟

می توانید چگونگی و نحوه تمیز کردن لوازم خانگی استیل را بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر و دستیابی به پایانی بی عیب و نقص را اینجا بیابید .
مرحله 1 : درک جهت دانه ها
 

نحوه پاک کردن لوازم خانگی استیل / لباسشویی , ظرفشویی استیل با مارک های اصلی و مناسب ترین قیمت را از بانه پلاس خریداری نمایید

درست همانند چوب , استیل هم دارای دانه است که به صورت خطوط بسیار کم رنگ بر روی سطح لوازم خانگی استیل  قابل مشاهده است . هر صفحه از جنس استیل این خطوط را دارا می باشد . برخی از لوازم خانگی دارای قطعات استیل وصل شده مانند دسته و دستگیره می باشند که احتمال دارد جهت خطوط آنها از جهت خطوط کل دستگاه متفاوت باشد . لازم است از این مساله آگاه باشید .

آیا در صورتی که شما دستگاه را در جهت خطوط تمیز نکید خراب می شود ؟

خیر . هیچ اتفاق بدی رخ نخواهد داد . تنها مساله این است که اگر در خلاف جهت دانه ها ( خطوط استیل ) لوازم را تمیز کنید , ممکن است نتیجه خوبی بدست نیاوید . برای درخشانی بیشتر , بهتر است لوازم استیل را در جهت خطوط تمییز نمایید .

از این قاعده برای تمیز کردن هر قطعه و وسیله استیل استفاده کنید .

 

 

مرحله 2 : لوازم مورد نیاز
 

لوازم مورد نیاز برای تمیز کردن وسایل از جنس استیل

- 2 عدد پارچه تمیز کننده که باعث خط و خراش نشود . بهتر است  از پارچه 100% نخی استفاده کنید چون به هیج وجه هیچ گونه پرزی بر روی لوازم استیل بر جا نمی گذارد . با این حال استفاده از حوله های کاغذی معمولی هم بد نخواهد بود و  کار آنها به نظر خوب است هر چند تا حدی پرز بر روی وسایل بر جا می گزارد .

- مایع ظرفشویی . هر مارکی که امتحان خود را پس داده باشد .
- روغن بچه
- استیل لک دارمرحله 3 : تمیز کردن
 

خرید لوازم استیل با مارک های اصلی و مناسب ترین قیمت را از بانه پلاس تجربه کنید

مایع ظرفشویی یکی از محبوب ترین مواد در تمیز کردن چرک و جرم ظروف و لوازم آشپزخانه است . چه کسی فکر می کرد که استفاده از آن برای تمیز کردن لوازم استیل تا این اندازه لذت بخش و آسان باشد .

تنها کافیست چند قطره مایع ظرفشویی را بر روی پارچه خود بریزید . سپس پارچه را با مقدار کمی آب ( تا اندازه ای ک پارچه کمی مرطوب شود ) خیس کنید .


شروع به تمیز کردن لوازم استیل در جهت خطوط دانه ها کنید . ممکن است برای نقاطی که لکه بیشتری دارد و کثیف تر است لازم باشد وقت بیشتری صرف کنید و یا چند بار آین کار را انجام دهید .

هنگامی که تمیز کردن به طور کامل به پایان رسید , با یک پارچه خشک به طور کامل آن را خشک کرده و اثرات آب را بر روی آن از بین ببرید .
مرحله 4 : برق انداختن
 

برق انداختن لوازم خانگی استیل

این مرحله بسیار لذت بخش خواهد بود .
مقدار بسیار کمی از روغن معدنی یا روغن بچه را بر روی پارچه دوم خود بریزید . تنها دو قطره از آن بسیار مناسب و کافی خواهد بود .

درست مشابه مرحله تمیز کردن , در جهت خطوط دانه ها و در هر دو جهت حرکت کنید .

برق انداختن استیل به این روش بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان خواهد آورد .
مرحله 5 : شما موفق شدید !
 

تمیز کردن لوازم خانگی استیل


ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی , یخچال و هر وسیله استیل دیگری را که به این روش تمیز کرده اید نو و تازه خواهد شد !

از طرف دیگر دستمالی که با آن وسایل استیل خود را تمیز کرده اید نیاز به شسته شدن و پرتاب به داخل لباسشویی دارد

لذت ببرید !

 

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha