نحوه اتصال تلویزیون اچ دی به سیستم صوتی یا سینما خانگی

۱۳۹۵/۱۲/۷ ۲۰۲۰۰ بازدید نویسنده:کریمی ۱ نظر

سیستم ها متفاوتند اما اینجا اقدامات کلی برای اتصال تلویزیون اچ دی به سیستم سینما خانگی را توضیح می دهیم .
ابتدا ورودی ها و خروجی های تلویزیون اچ دی خود را چک کنید . که معمولا در عقب یا کنار جا سازی شده اند .
جک های ورودی سیگنال ها را دریافت می کنند . جک های خروجی سیگنال ها را از تلویزیون اچ دی به سیستم شما ارسال می کند .
حال ورودی ها و خروجی های آمپلی فایر صوتی خود را چک کنید که معمولا در پشت جاسازی شده اند . اینجا ورودی های یک سیستم سینما خانگی معمولی دیده می شوند .
3 راه برای اتصال صوتی وجود دارد .
اغلب اجزای صوتی به اتصال دهنده های rca نیاز دارند . زمانی که هیچ اتصال دیجیتالی در دسترس نباشد می توانید از این روش استفاده کنید . هر چند دیجیتال کیفیت صدای بهتری را فراهم می کند .
کابل های دیجیتال کواکس سیگنال های صوتی را به صورت دیجیتالی منتقل می کنند . اگر شما یک خروجی دیجیتال ( اپتیکال ) بر روی تلویزیون اچ دی و یک ورودی اپتیکال بر روی سیستم سینما خانگی خود داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید . اغلب تلویزیون های اچ دی و سیستم های سینما خانگی معمولا دارای ورودی و خروجی دیجیتال می باشند .
روش سوم استفاده از یک کابل اچ دی ام آی برای ترکیب اتصال صوت و تصویر دیجیتال است . در صورتی که سیستم سینما خانگی شما آن را ساپورت کند این بهترین روش ممکن است . چون که هر دو تصویر و صدای فراگیر را یک کابل واحد منتقل می کند .
از اینکه بانه پلاس را انتخاب کردید از شما سپاس گزاریم .
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت اطلاعات کامل کالاها , مشاهده ویدیو کالاها . قیمت روز آن ها و سایر اطلاعات اضافی به سایت بانه پلاس به آدرس www.banehplus.com رفته یا با شماره های سایت تماس گرفته و از مشاورین متخصص ما و قیمت روز کالاها آگاهی یابید .
بانه پلاس ضامن سلامت و اصالت کالاها .

نظرات کاربران

Milad ۱۳۹۵/۱۲/۲۰

Mishe gheimate be ruze ps4 ro to saiteton bezarid mamnon misham

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha