بررسی تلویزیونهای سوپر الترا اچ دی سامسونگ suhd

بررسی تلویزیونهای سوپر الترا اچ دی سامسونگ suhd

۱۳۹۵/۱/۳۰ ۲۴۳۹ بازدید نویسنده:بانه پلاس ۰ نظر

با طراحی خمیده ی همه جانبه و نمایش برجسته رنگ ها , تلویزیون سه بعدی اسمارت  سوپر الترا اچ دی js9000 سامسونگ در عرصه سرگرمی های خانگی رکورد شکنی کرده است .


سامسونگ روی تکنولوژی بینایی پیشرفته متمرکز شده است تا تمام جزئیات محتوا و تصویر واقعی زندگی را برای شما به ارمغان آورد .


و اکنون 4k , تجربه ی شما را از آنچه که بوده جلوتر خواهد برد.با طراحی خیمده ی بسیار نرم , از انعکاس نور کاسته است که باعث می شود از هر زاویه ای بنشینید , تصویری عالی برای شما پخش کند .
تجربه ای همه جانبه در بهترین حالت ممکن .


تکنولوژی اوج نور یا اوج روشنایی در مناطق تیره سبب کاهش مصرف انرژی شده و تاریکی عمیق تر خلق می کند .و از این قایبلیت استفاده می کند تا تصاویر روشن را حتی روشن تر نماید .
و آن را نسبت به  هر زمان دیگری عالی تر می سازد .


این تکنولوژی از انرژی ذخیره شده برای تولید روشنایی اضافی استفاده می کند .دراین صفحه نمایش با ترکیب شدن با تکنولوژی نانو کریستال که توسط رنگ های کوانتومی پشتیبانی می شود , رنگ ها طوری بهبود می یابند که نزدیکی بیشتری به تصاویر واقعی داشته باشند .


با داشتن بیشترین تعداد پردازنده به این معنی است که شما می توانید به راحتی و با سرعت بسیار بالایی به دیگر سیستم های هوشمند و رسانه هایی از قبیل محتوایت قابل پخش , اخبار , فیسبوک و تویتر بدون هیچ تاخیری متصل شوید .


اشتراک گذاری آسان باعث می شود که به اشتراک گذاشتن مطالب بین تلویزیون و گوشی های هوشمند شما راحت تر شود .می تواند یک کلیپ بامزه یا یک برنامه ی تلویزیونی باشد .


تلویزیون هوشمند سامسونگ طراحی شده  تیزن وقتی دستگاه بسته است سیگنال ها را ثابت نگه می دارد و محتویات را بدون نقص در صفحه نمایشهای بزرگ نمایش می دهد .به روش های دیگری هم استفاده می شود . به طوری که می توانید اطراف منزل قدم بزنید در حالی که برنامه مورد علاقه تان از تلویزیون پخش می شود
.


یک جعبه اتصال تعبیه شده تا دسترسی آسان به تمام پورت ها را فراهم سازد و تضمین می کند که تلویزوین شما برای انقلاب سیستم های هوشمند سامسونگ آماده به کار است .
 
منحصر به فردی سامسونگ و حرکت انقلابی آن در این است که بدون نیاز به جایگزینی , کاملا این تلویزیون ها را از نو مهندسی کرده است .و اکنون می توانید خود را به آخرین تکنولوژی و قدرت عملکرد , مطالب و امکانات به روز رسانی کنید .

قابل دسترس در اندازه های 48 و 55 و 65 اینچ از بالاترین درجه تنظیمات .مدل JS9000 از سری 9 تلویزیون های خمیده , برای شما کلاس جدیدی از سرگرمی سینماهای خانگی را برای شما به ارمغان می آورد .

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha