راهنما خرید کفش راحت

راهنما خرید کفش راحت

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۲۱۲۰ بازدید نویسنده:دانا رشیدپور ۰ نظر

بهترین کفش های پیاده روی برای خانم های دارای اضافه وزن در سال 2016 چیست ؟

پیاده روی فعالیتی سالم است که می تواند فواید بسیار زیادی برای شما داشته باشد . و به اخلاق و روحیه شما کمک کند . فشار و کلسترل خون را کاهش می دهد . درنتیجه می تواند باعث کاهش وزن شما شود . می توانید از کلینیک مایو سوال کنید . آن ها در این زمینه تحقیقاتی انجام داده اند . پیاده روی به عنوان یک فعالیت متوسط اگر به مدت طولانی باشد می تواند فشار و تنش زیادی را روی بدنتان وارد کند . یک فرد عادی 150 پوندی به تنهایی می تواند با یک مایل پباده روی ,  فشاری معادل 60 تن را فقط روی یک پا وارد کند . این یک برآورد خشن  است که توسط کلینیک پزشکی " پا " در آمریکا ( APMA ) ارائه شده است . مقدار فشار زیاد است پس به همین دلیل باید بهترین کفش های پیاده روی را برای خانم هایی که اضافه وزن دارند را پیدا کنید تا فشاری که با هر قدم بر بدن وارد می شود کاهش یابد .  پا , مچ پا , زانوان و ران هایتان در خطر هستند .

دنبال چه نوع کفشی بگردیم ؟

اگر شما یک زن چاق هستید , باید بهترین کفش طراحی شده برای پباده روی که از پس هزینه آن برآیید را پیدا کنید . ضروری ترین ویژگی هایی که باید به آن ها توجه داشته باشیم عبارت اند از :  مقاومت یا پایداری وزیرسازی مناسب .
وقتی یک کفش با زیر سازی مرغوب دارید مقدار زیادی پایداری به پاهایتان اضافه میشود . این مهم است که به طور هموار و یکنواخت روی سطح پیاده روی کنید , اهمیتی ندارد که جنس یا نوع سطح چگونه باشد .
کفش های پیاده روی متعددی در بازار موجود هستند که طراحی شده اند  که هم سبک باشند هم انعطاف پذیر ( شکل پذیر ) . ولی گاهی اوقات از پشتیبانی و ساپورت زیرسازی مناسب برخوردار نیستند و این مهم است که وجود داشته باشد , آن هم وقتی که از پا ها و مفاصل شما محافظت می کند . اگر شما به هدف کم کردن به پیاده روی روی آورده اید باید از مدل های کفش تخت دوری کنید . مدل های تخت اصلا برای زن های دارای اضافه وزن چند پوند اصلا مناسب نیست . چون این نوع کفش ها برای افراد با وزن  ایده آل طراحی شده اند . هچنین می توانید کفش های دوندگی یا دویدن را انتخاب نمایید . آن ها همیشه دارای زیرسازی مرغوب همانند پایداریش هستند .

کجا باید این کفش ها را برای خانم هایی با اضافه وزن بیش از حد  و پا های پهن و حجیم پیدا کنیم ؟

اگر شما کاملا برای خرید این کفش ها برای خودتان جدی هستید , می توانید قوس پاها و شیوه گام برداشتن خود را اندازه گیری کنید . تعداد زیادی کفش فروشی و کالا ورزشی وجود دارند که تجهیزات لازم برای انجام این کار را دارند . به یکی از این مراکزی که دوست دارید رفته و از فروشنده بخواهید تا پا های شما را اندازه بگیرد . شما باید سایز , قوس و شیوه گام برداشتن پاهایتان را بدانید . اگر شما سفارش آنلاین نمی دهید همانند اکثر مردم امروزی می توانید به سادگی به مغازه های قدیمی از مد افتاده بروید و یک جفت کفش انتخاب کنید . و یا بهتر از آن , از یک ابزار فروشی خرید کنید که مجبورید فقط کفش هایی را که به آن ها چشم دوخته اید را انتخاب کنید . اگرچه می توانید با صرفه جویی در وقت و هزینه آنلاین خرید کنید .

بهترین پوشش پای پیاده روی , برای خانم هایی که با اضافه وزن , وضع بد زانو و کمر درد درگیر هستند چیست ؟

هنگامی که کفش هایی می پوشید که کاملا اندازه پایتان نیست اوقات بدی را سپری خواهید کرد . وقتی هم که اضافه وزن داشته باشید از ناراحتی و رنج پوشیدن این کفش ها در طول روز در عذابید . خوشبختانه نمونه های مختلف زیادی از کفش ها وجود دارند که به زن هایی اضافه وزنشان که بیش از حد معمول است کمک می کند که در طول روز اساس راحتی بیشتری داشته باشند . در ادامه این مقاله یک سری از کفش های مختلف را با هم مقایسه و سپس آنها را بر اساس نوعشان گروه بندی می کنیم . وقتی که وزن اضافه ای را با خودتان حمل می کنید احتمال اینکه بیش از اندازه خم شوید وجود دارد . که معمولا ناشی از قوس های افتاده است که به کف پای تخت شناخته می شود . گاهی به آن قوس کم یا خمیدگی کم نیز می گویند .
اگر به دنبال کفش هایی زیبا و سازگار با لباس های مجلسی هستید می توانید کفی های منحصر به فرد کفش  را برای خمیدگی بیش از حد خریداری کنید . ولی همه این ها به شدت وخامت شرایط شما بستگی دارد .این هم تعدادی از بهترین کفش های پیاده روی که در بازار موجود هستند :


مدل  crocs women’s mercy clog :

مدل  Crocs Women’s Mercy Clog :
اگر به دنبال کفشی جا دار و متناسب می گردید پس به آسانی می توانید این جفت کفش را در تمام طول روز بپوشید و در همان حال راحت و آسوده باشید . این کفش ها به خوبی با محیط های کاری سازگار می باشند اگر چه برای پوشیدن عادی و معمولی نیز بسیار کار آمد هستند .


 

 


مدل  alegria women’s debra slip-on :

مدل  Alegria Women’s Debra Slip-On :
کفش های Debra slip on از بازه و محدوده ی بزرگ  استایل و الگو ها می باشند . این اطمینان می دهد که یک جفت خوب از  پوشش و ساز و برگی که شاید بخواهید بپوشید وجود خواهد داشت . شما می توانید این کفش را به خوبی روز های دیگر به صورت معمولی بپوشید . این ضد لغزش ها دارای ویژگی های کلیدی زیر می باشد :
  ته و کف 1.5 که در مقابل لغزش مقاوم است ( شخصی بدون هیچ علامت و نشانه ای مواد را تهیه کرده است )
  لایه مقاوم در برابر خراشیدگی با چرم مقاوم
  نشیمن پا به نرمی و بالشتک زیادی مجهز شده تا احساس راحتی اضافه ای را هنگام پوشیدن آن در مدت طولانی به وجود بیاورند
  حالت های لغزش روشن و لغزش خاموش برای پوشیدن , به لطف گورینگ کشسانی
مدل brooks women’s ghost 6 running shoes :

مدل Brooks Women’s Ghost 6 Running Shoes :
کفش های بروک برندی بسیار عالی برای دویدن می باشند . اگر احساس می کنید که اهل ورزش هستید و می خواهید برای وزن خود چاره ای بیاندیشید این می تواند یک شروع عالی باشد . این کفش های دویدن , سطحی منصفانه از پایداری و زیرسازی را به شما می دهد . همچنین بسیار سبک هستند که به شدت برای پاهای عادی پیشنهاد شده اند . می توانید این کفش ها را در سایز های پای نرمال , باریک و پهن تهیه نمایید . آن ها به سادگی راحت ترین کفش ,  در تمام محدوده ی کفش های دویدن هستند . با استفاده از این کفش ها می توانید احساس درد را کم کنید . تعداد زیادی از زن ها عقیده دارند که این کفش ها برای دویدن خیلی راحت هستند . حتی می توانید با آن ها مسافت طولانی را طی کنید .

این کفش ها دارای تعدادی ویژگی های قابل تشخیص هستند :
1-  ثابت نگه داشتن قدم ها برای اطمینان از اینکه شما یک پیاده روی عالی را روی تمام سطوح خواهید داشت
2-  بافت نرم برای مالیدن کف پا تا در طول روز به شما ماساژ پا بدهد
3-  افزایش پشتیبانی از قوس پاهای شما
4-  پهنی اضافه در عرض برای جایگیری راحت
5- مواد قابل شست و شو و مقاوم در برابر گرفتن بو
6- پیشگیری از لغزش بند پاشنه
7- می توانید از بین 3 رنگ یکیی را انتخاب کنید


مدل skechers women’s shape ups :

مدل Skechers Women’s Shape Ups :
این کفش ها برای زنانی که با خودشان چند پوند اضافه وزن دارند و دوم برای کسانی که به خاطر کار کردن در تمام طول روز ایستاده هستند ایده آل است . می توانید این کفش ها را در سایز پهن نیز پیدا کنید .  وقتی برای مدتی طولانی پباده روی می کنید با تهیه ی این کفش ها لطف بسیار بزرگی در حق کمر و زانو هایتان می کنید . مقاومت لغزشی تخت  OSHA compliant  این کفش ها را برای کار کردن در شرایط  لغزنده عالی میسازد . برای مثال در آپز خانه ها و رستوران ها .

 مدل dr. scholls sky mt walking shoes :

مدل Dr. Scholls Sky MT Walking Shoes :
یکی دیگر از کفش های عالی برای خانم های دارای اضافه وزن . شما سه درجه از زیرسازی و چسپ کاری در این کفش ها خواهید دید . این یه نوع کیفیت است که فقط از کفش های  Dr. Scholls انتظار می رود . می توانید این کفش ها را در سایز های پهن و حتی نصف سایز تهیه کنید . اهمیتی ندارد که سایز پاهایتان چند است , شما قادر خواهید بود که یک جفت از این کفش ها که به خوبی پاهایتان در آن می گنجد را بدست بیاورید . همچنین دارای محافظ مچ پا است که برایتان راحتی اضافه ای به ارمغان می آورد . وقتی از درد کمر رنج می برید و یا وضع زانوهایتان رو به وخامت می رود , واقعا کفشی بسیار عالی برای پوشیدن است .

 


مدل new balance overweight women’s w1540 optimal control running shoe :

مدل New Balance Overweight Women’s W1540 Optimal Control Running Shoe :
وقتی به دنبال بهترین ها در میان بهترین ها هستید , وقتی نوبت به کفش های پیاده روی برای خانم های چاق می رسد , پس سری "  New Balance  " برای شما خیلی مناسب است . مدل W1540  حقیقتا خوب است چون دارای زیر سازی اضافه است . این به شما کمک می کند از ایجاد بسیاری از مصدومیت هایی که شما را برای هفته ها عقب می اندازد جلو گیری کند . اگه از چاقی رنج می برید پس شما در معرض بسیاری از صدمه های مربوطه هستید از جمله تاب برداشتن مچ پا . شما  پشتیبانی مناسبی خواهید داشت به دلیل تکنولوژی ای که در ساخت این کفش ها به کار رفته است . می توانید انتظار داشتن یک مچ پا و پای پایدار را هنگام پیاده روی داشته باشید .


  مدل dansko women’s elise sneaker :

 مدل Dansko Women’s Elise Sneaker :
مدل الیسی برای خانم های حجیم که به دنبال ورزش کردن و کفش کتانی شیک هستند عالی است . این کفش ها برای پوشیدن معمولی و یا کمی دویدن ایده آل است . می توانید این مدل را در انواع رنگ و سطح تمام شده  بدست بیاورید .

 

 


دارای ویژگی هایی زیر نیز می باشد :
1- طراحی وزن خیلی کم
2- می توانید آن ها را در چرم جیر یا چرم فوقانی تهیه کنید
3- شکل پذیری فوق العاده
4- با توجه به یقه نئوپرین برای قرارگیری راحت پا
5- قابلیت تنفس بهبود یافته , به لطف پارچه فوم  و سوراخ های کناری باعث راحتی بیشتر می شود
6- جای گیری امن پا در کفش , به لطف ملیله دوزی سنتی
7- مقاومت لغزشی در قدم برداشتن برای افزایش پایداری به لطف زیر سازی لاستیککفش خانم های دارای اضافه وزن برای خمیدگی های ملایم کم تا متوسط =>


مدل  new balance women’s ww928 foot health walking laced shoe :

مدل  New Balance Women’s WW928 Foot Health Walking Laced Shoe :
کفش هایی بسیار سازگار هستند برای کسانی که پاهایشان مشکل  دارد . به همین دلیل خیلی محبوب هستند . در صورتی که وزن اضافه ی بدنتان را با خود حمل می کنید , کفش هایی عالی برای شما می باشند . ولی فقط برای خانم هایی که مشکل اضافه وزن دارند نیست . امکان دارد که از از خم افتاده کف پا , خمیدگی زیاد , و یا پا های دیابتی رنج ببرید . که  در این صورت کفشی مناسب برای شما است . و به لطف پایداری و زیرسازی مناسب دارای تاییدیه پزشکی دیابتی می باشد . وقتی به قسمت انگشتان نگاه می کنید , می بینید که بسیار عمیق و پهن است . همچنین می توانید کفی درون آن را در بیاورید و با کفی  کفش های ارتوپدی تعویض کنید اگر این چیزی است که ترجیح می دهید . قسمت های بیرونی برای پایداری بیشتر ضد لغزش هستند . در برابر بو نیز مقاوم هستند. که این چیزی است که این روز ها محبوب می شود . اگر از کمر درد رنج می برید , این کفش ها به خوبی برای این مشکل به شما کمک می کند . به شدت برای خانم های دارای وضع زانوی بد و کمر درد هستند پیشنهاد شده است .


 

مدل  brooks women’s adrenaline gts 12 running shoes :

مدل  Brooks Women’s Adrenaline GTS 12 Running Shoes :
این کفش ها برای هدف های مشخصی در ذهن طراحی شده است . برای کمک به کسانی که از التهاب پلانتار رنج می برند و یا دارای هر نوع مشکلات سلامت پا هستند می باشد . با اجزای داخلی قابل حذف عرضه می شوند . که باعث می شود به طرز فوق العاده ای احساس راحتی کنید که شبیه آن است که روی ابر راه می روید . 

مدل springboost women’s motion training shoe :

مدل Springboost Women’s Motion Training Shoe :

این کفش ها برای خانم های اضافه وزن داری که از خم افتاده پا رنج می برند خیلی مناسب است .ضازم نیست که حتما مشکل سلامت پا داشته باشید , چون به راحتی می توانی از آن مثل پوتین های بهاری استفاده کرد . این کفش ها دارای سطح شیب دار رو به بالای قوسی شکل که پشتیبانی بی نظیری را ارائه می کند . همچنین از بالشتک های اضافی برای اطمینان از این که با هر قدم که بر می دارید احساس راحتی کنید , برخوردار است . با یک پاشنه ی کوچک تر عرضه می شود تا به حفظ  وضعیت مناسب , هنگامی که قدم می زنید کمک کند . این کفش ها یک سری دانه های جذب شوک در ته کفش دارند که به شما کمک می کند تا با زحمت کمتر بیشتر ورزش کنید . مدل new balance women’s ww847 foot health walking shoe :

 مدل New Balance Women’s WW847 Foot Health Walking Shoe :
سری  " New Balance " یکی دیگر از انواع مدل های عالی در خط تعادل جدید و سلامت کفش است . از کف پای تخت و یا پهن در عذابید ؟  قوس کف پاهایتان زیاد است ؟  آیا پاهایتان خمیدگی بیش از حد دارد ؟  آیا اضافه وزن نیز دارید ؟ پس این یک انتخاب عالی برای شماست . همانند  دیگر مدل ها اجزای داخلی قابیلت تعویض دارند .

 کفش زن هایی که  اضافه وزن و خمیدگی بیش از حد  دارند =>

مدل  brooks women’s addiction walker walking shoe :

مدل  Brooks Women’s Addiction Walker Walking Shoe :
این مدل یک انتخاب عالی است وقتی در هوای بارانی قدم می زنید یا  می دوید . یک بخش ضد لغزش خارجی دارد . برند " بروک " شناخت خوبی از ساختن کفش برای کمک به افرادی که با مشکلات پا سر و کله می زنند دارد . که به آن قسمت میانی موگو می گویند که به شما جذب کننده های بی همتایی می دهد . آن ها واقعا احساس کفش های دویدن را به شما می دهند . آیا از قوس پای کم و افتاده رنج می برید ؟ آیا کف پایتان تخت است ؟ پس  این کفش های ضد لغزیدن برای شما خوب است , اگر واقعا به سلامت پاهایتان اهمیت می دهید . می توانید این کفش ها را در سایز های باریکی بیشتر و پهنی بیشتر تهیه کنید . همچنین می توانید بین رنگ های مختلف یکی را انتخاب کنید . در ضمن اعتیاد به پیاده روی با کفش های " برووک " برای افرادی که نه تنها دارای کف پای تخت می باشند , بلکه دارای خمیدگی متوسط  و شدید هستند  مفید است .


کفش های تنیس برای بازیکنان دارای خمیدگی کم کف پا یا تخت _ 10 تای اول :

روندی که من به تازگی کشف کرده ام این است که این روزها تنیس بیشتر و بیشتر محبوب می شود . می توانم تصور کنم چرا , چون خوم چند وقت پیش آن را امتحان کردم و خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کردم خوش گذشت . ولی گیج شدم.... اگر یک بازیکن تنیس هستید , خواه یک آماتور تازه کار یا یک حرفه ای کهنه کار , فرقی نمیکند , برای شما هم اتفاق می افتد که توسط کف پای تخت اذیت شوید  پس شما خواهید خواست که بهترین کفش تنیس برای کف پای تخت را پیدا کنید . وقتی کف پایتان تخت است , به پشتیبانی کفش هایی با خم کم  و ملایم نیاز دارید . هرچه  فعالیت شدید تر شود , به هما ن اندازه مهم است که این پشتیبانی را داشته باشید . در دوندگی های طولانی و سنگین می تواند به مشکلات زیادی منجر شود . یک کفش تنیس خوب برای قوس کم به صورت فوق العاده ای به شما کمک خواهد کرد . ممکن است بخواهید به تهیه کردن زانو بند بیاندیشید تا بیشترین سود را از پوشش پا دریافت کنید. من  در وب روی 10 کفش برتر و شیک , چنیدن تحقیق انجام دادم که مدل های آن به شرح زیر است :

1- Prince T22 (Hard Court, ShockEraser Heel Insert)
2- Asics Gel Challenger 9 (Hard Court, Gel Cushioning)
3- New Balance 1187 (Clay and Hard Court, N-ergy Heel Cushioning)
4- Adidas Response Essence (Multi Court, Adiprene + Cushioning Insert)
5-Lotto Vector V (Multi Court, ReactiveArch Outsole Design)
6-  Li-Ning C523 (Hard Court, BounSe Midsole)
7- •  Head Prestige Pro II (Hard Court, CXG Comfort Grid Cushioning)
8- K-Swiss BigShot II (Clay and Hard Court, Cool Ventilation System)
9- •  Nike Air Max Cage (Hard Court, Air Max Cushioning)
10- Asics Gel Resolution 5 (Hard Court, Gel Cushioning)
راهنمای خرید کفش برای افرادی که  دارای اضافه وزن هستند در سال 2016 :

راهنمای خرید کفش برای افرادی که  دارای اضافه وزن هستند در سال 2016 :
خیلی سال پیش , خودم خیلی اضافه  وزن داشتم . هر دفعه که قدم می زدم یا می دویدم انگار که ساق پایم را درون زمین دریل می کردم . اضافه وزن من باعث یک سری صدمه های جدی در زانوانم در سن کم و اوایل زندگی ام شد . من هیچ قصدی نداشتم تا بگذارم که این مشکل با رشد من تشدید یابد . در حین وزن کم کردن همیشه ایده خوبی است که اول مطمئن شوید که کفش مناسب را پوشیده اید . سلامتی پاهایتان یک شرط است و مطمئنا نمی خواهید که مشکلات آنقدر رشد کنند که از کنترل خارج شوند. پس اگه یک  اضافه وزن دارید  مطمئنم همچنان دوست دارید که به خواندن ادامه دهید .
برای شروع ... شما قرار است که یک پوشش پایی که پشتیبانی لازم را به شما می دهد را تهیه کنید . شما به کفش هایی نیاز دارید که از وضع بد زانوها مراقبت و از کمر درد جلو گیری کند . کفش های ورزشی 10 دلاری که می توانید از فروشگاه های محلی تهیه کنید کافی نخواهد بود . اگر بیش از حد سنگین هستید , قرار است که همه مشکلات مربوط به این وضعیت را داشته باشید . بخصوص در پا ها . مشکلات را با سهل انگاری در پوشش پا از آنچه که هست بد تر نکنید . بلکه به کالا ورزشی شهرتان سر بزنید و یا در اینترنت به دنبال پوشش مناسب پا برای افراد سنگین باشید . در یک فروشگاه , یک فروشنده می تواند پای شما را تست کند. آن ها می توانند به شما بگویند که سایز پای شما چقدر است . اما همچنین قادر هستند که به شما درمورد بهترین نوع پشتیبانی کمک کنند . در مورد شما نمی دانم اما من به شخصه پا هایم بسیار تخت هستند , نه به طور کامل . اما قوس آن بسیار کم است . وقتی که به طور پیش فرض برای خودتان یک جفت کفش دو کردن از هر فروشگاهی تهیه کردید , پس دارید یک جفت کفش با قوس معقول و منصفانه اختیار می کنید . قرار است به مدت زمان طولانی دچار گرفتگی عضلات شوید .

یه بار به یک فروشگاه کفش رفتم و رو در رو با یک فروشنده ی واقعی کفش حرف زدم , سپس یک تست لکه ای از من گرفت تا در پیدا کردن یک جفت کفش مناسب برای پباده روی کمکم کند

یه بار به یک فروشگاه کفش رفتم و رو در رو با یک فروشنده ی واقعی کفش حرف زدم , سپس یک تست لکه ای از من گرفت تا در پیدا کردن یک جفت کفش مناسب برای پباده روی کمکم کند . در تست پای لکه ای , کف پا خیس می شود و به سادگی روی یک تکه کاغذ خشک می ایستید . با می ببینید کف پایتان چقدر تخت است ( یا نیست ) . خوشبختانه بیشتر تولید کنندگان کفش همه نوع از تغییرات بسته ی قوس پای شما را دارند . هحچنین می توانید از ارتوپد کمک بگیرید که مخصوصا برای پای شما مراقبتی بسیار خوب است . این کمکی نیس که مثل خرید از سوپر مارکت با چند سکه حل شود . من از مراقبتی حرف می زنم که برای پای شما تولید می شود , پس به طور مخصوص درخور پای شما است . اگر همیشه با پیدا کردن کفش های مناسب و گرم و نرم در گذشته مشکل داشتید , و هنوز این نوع کفش را امتحان نکرده اید , هنوز گزینه های روشنی برای شما در دسترس است .

در ضمن باید عرض کفش هایی که می خواهید بخرید را چک کنید .  اگر اضافه وزن دارید , پس واضح است که پاهایتان نیز چاق است . بعضی از افراد از ابتدا پاهای پهن دارند . و وقتی که اضافه وزن پیدا می کنند , مشکل وخیم تر می شود . اگر پاهایتان پهن است , چه به دلیل ژنتیکی  یا چاقی ( یا ترکیبی از هر دو ) هیچوقت نمی خواهید که کفش های خیلی تنگ بپوشید . همچنین باید مطمئن شوید که کفش هایتان در طول زمان سفت بماند . مثلا اگر وزن زیادی را به خاطر  قدم زدن یا دویدن زیاد از دست بدهید ممکن است که پاهایتان باریک تر شوند . شما نمی خواهید که بازم به بازار رفته و دوباره یک جفش کفش تازه بخرید . بیشتر افراد در در دست ها و پاهایشان وزن کم می کنند قبل از اینکه کم کردن وزن به باسن ( در خانم ها ) و کمر ( در آقایان ) برسد .

هنگام دوختن کفش ها باید اطمینان حاصل کنید که به طور دقیق دوخته شده اند . وقتی یک کفش مناسب می پوشید , پاهایتان را خیلی محکم فشار نمی دهد که بعد از چند دقیقه کرخت شوند . و در عین حال نباید خیلی بزرگ باشند که با هر قدم لیز بخورند و از پاهای شما در آیند . هنگام دویدن نیز باید پاهاتان بتوانند که کم متورم شوند . در بعضی از افراد ( مثل من ) تورم پا خودش صورت می گیرد و در پایان روز بزرگتر می شوند . دویدن به خودی خود سخت است . شما دوس ندارید که با کمی دویدن از زانو به پایین کرخت شوید . اگر تا کنون بعد از در آوردن کفش احساس سوزش و فرو رفتن سوزن به دلیل خواب رفتگی پا داشتید اصلا نشانه خوبی نیست .

 قدم زدن و دویدن از پر هزینه ترین ورزش ها است پس هنگام خرید کفش های پیاده روی و دویدن اصلا خسیس نباشید .
چیز دیگری که باید در ذهن نگه داشت این است که چک کنید کفش ها تا چند مایل دوام می آورند , اگر امکان دارد . وقتی بحث پوشش پا می شود که  همانند لاستیک ماشین است . هر چه مسافت بیشتری را با آن طی کنید , عملکرد آن ها نیز پایین  می آید . هنگام تنه زدن , تقریبا تنش بسیار زیادی را به کفش ها وارد می کنید . روزی غیر قابل استفاده می شوند , مهم نیست که کیفیت آن ها چقدر بالا باشد . پوشش لاستیکی خارجی آن به آرامی جدا می شود . در بعضی نقاط پشتیبانی خراب می شود . در این مرحله شانس اینکه به خودتان آسیب بزنید افزایش می یابد . امکان دارد که وضع زانوهایتان بد شود یا دچار کمر درد شوید (یا هر دو ) . فرض کنید که یک سیستم اندازه گیری مسافت دارید . چون باید بدانید که کفش های بعدی را کی خریداری می کنید . لازم نیست که این سیستم آنقدر دقیق باشد که هر سانتی متر را حساب کند . اما اگر هر هفته یک تخمین از مسافت پیموده شده داشته باشید عالی است . ادامه دادن پیاده روی یا دویدن کفش ها را فرسوده می کند که روشی بسیار سریع به دچار شدن به انواع مشکل های کثیف پا است . مانند التهاب پلانتار , آسیب دیدگی مچ پا , درد مفاصل , گرفتگی ماهیچه ساق پا و غیره. قدم زدن و دویدن از پر هزینه ترین ورزش ها است پس هنگام خرید کفش های پیاده روی و دویدن اصلا خسیس نباشید .

امیدوارم که این اطلاعاتی که در بالا به شما ارائه کردم در پیدا کردن بهترین کفش کمک کند . من معمولا این سایت را آپدیت می کنم , شاید بعدا بخواهد که به اینجا سری بزنید که ببینید اطلاعات بدرد بخوری برایتان وجود دارد یا نه . من نوشتن در مورد پیاده روی , دویدن , دویدن به صورت یورتمه و کوهنوردی سالم را دوست دارم . اگر شما هم مثل گذشته ی من , اضافه وزن دارید , به خاطر بسپارید که درون شما یک فرد سالم وجود دارد , که خیلی تلاش می کند تا بیرون بیاید . شروع کردن با کفش های مناسب می تواند یک استارت خوب باشد . شما فقط باید گذشته را ول کرده و به دنبال آن شخص سالم درون خود باشید .

خلاصه :
من خالصانه امیدوارم که این نکات و ترفندها و این مقایسه کفش ها برای خانم هایی که اضافه وزن دارند راه پیدا کردن بهترن کفش های پیاده روی آسان تر کرده باشد . فرقی نمی کند که برای دویدن , پیاده روی یا کار کردن باشد .

 

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha